Karşılaştır (0)

Bunları Biliyor Muydunuz?

Avigilon Fish Eye’ın Dewarp özelliği ile, kuş bakışı olarak 360 ° görüntü alanı içerisinde istenilen nokta hedeflenerek, görüntü kalitesinden ödün vermeden ilgili noktaya odaklama yapılabiliyor. Bu sayede, izleme yapılan alanda sanal PTZ etkisi yaratılarak her bir bölüm, ihtiyaca göre izlenebiliyor.


Dünyada tek ve patenti Virdi’ye ait olan; sahte parmak izini ayırt etme teknolojisi kağıt, silikon, plastik, kauçuk gibi malzemeler ile kopyalanan parmak izlerini, tescil edilmiş optik sensörü ve algoritması ile anında reddediyor.


Arama motoru gibi çalışan Avigilon Appearance Search (Detaylı Takip Analizi), görüntüde seçilen belirli özellikteki bir cismin veya kişinin görünüşünü baz alarak o alan içindeki tüm kamera görüntülerini tarıyor ve değişiklik geçmişine ulaşıyor. Saatlerce uzunluktaki kayıtlı veri üzerinde çalışarak istenen sonuca dakikalar içinde ulaşmayı mümkün kılıyor.


Ag Neovo DF-55 modeli, 55 inç boyutunda iki dikey monitör içeren, arkalı önlü iki ince panelden oluşuyor ve birbirinden bağımsız biçimde çalışması sayesinde, aynı anda farklı ihtiyaçlara dönük farklı içerikler sunabiliyor.


Powered by