Karşılaştır (0)

Nasıl Bayi Olurum?

Y3K Güvenlik Teknolojileri,


2005 yılından bu yana tedarik ve dağıtım alanında verdiği hizmetler ile sektörde lider, güvenlik teknolojileri distribütörüdür ve aynı zamanda bir Securitas grup şirketidir. 1934 yılında İsveç’te kurulan Securitas, toplam 52 ülkede, uzman güvenlik hizmetlerinden, teknolojik çözümlere, danışmanlığa ve araştırmaya kadar uzanan geniş hizmet yelpazesi ve 350bin çalışanı ile hizmet verir. Y3K, Securitas’tan aldığı güç ile farklı ölçekteki projelere ürün sağlar.

Hizmet Yaklaşımı; Ar-Ge, Üretim, İthalat, Dağıtım, Satış Sonrası Hizmet ve Teknik Servis hizmetlerinden oluşan Y3K bir projede ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürün ve hizmetlere tek yerden ulaşabilmenizi sağlar.

Projelerinizi güvenilir bir iş ortağı ile sürdürmek, için aşağıda yer alan adımları izleyerek bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.


Nasıl Bayi Olurum?


1. ‘Bayi Başvuru Formu’nu eksiksiz şekilde doldurun. (Şirket imza sirkülerinde belirlenmiş yetkili kişi/kişiler tarafından imzalanmalıdır.)

2. ‘Bayi Sözleşmesi’ni ve eklerini, 2 nüsha olarak doldurun. (Her sayfası, şirket imza sirkülerinde belirlenmiş yetkili kişi/kişiler tarafından imzalanmış olmalıdır.)

3. İlk iki maddede belirtilen form ve sözleşmelerin ıslak imzalı orijinalleri ile ‘Gerekli Belgeler’ başlığında belirtilen evrakları “Y3K, Smart Plaza Rüzgarlıbahçe Mh. Kavak Sk. No:31B/2 Beykoz 34805 İstanbul” adresine kargo yolu ile gönderin.

4. Evrakların tarafımıza ulaşması ve başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda 3 iş günü içerisinde bayiliğiniz aktif edilerek ”bayi.y3k.com.tr“ şifreniz, “Bayi Başvuru Formu”nda belirteceğiniz “Başvuru Yapan Yetkili Kişi”nin e-posta adresine iletilecektir.


Gerekli Belgeler


· İmza Sirküleri

· Vergi Levhası Fotokopisi

· Ticaret Sicil Gazetesi (Şirketler)

· Faaliyet Belgesi (Şahıs firmaları)

· Kimlik Ön Yüzü Fotokopisi (İmza yetkilisine ait)

· Bayi Başvuru Formu (Islak imzalı)   Bayi Başvuru Formu için tıklayınız.


   Bayi Sözleşmesi için tıklayınız. 


  Farklı Adreslere Yapılacak Teslimatlara İlişkin Sözleşme için tıklayınız. 


  Bayi Aydınlatma Metni için tıklayınız. Powered by